Відпочивайте із комфортом у готелі "Жива Вода" в Карпатах (Закарпатті)

Внутрішній туризм в Україні активно розвивається. Відпочинок в Карпатах у всі часи був цінною знахідкою для туриста. Зокрема, мальовниче Закарпаття, яке сьогодні впевнено входить у трійку найбільш відвідуваних місць нашої країни. Окрім розкішної природи, багатих рекреаційний ресурсів, відчути унікальність цього краю допомагає його особливий колорит. На яскраві фестивалі Закарпаття з’їжджається більше 500 тисяч відвідувачів щороку. І ця цифра продовжує зростати.

Аби відпочинок справді вдався «на всі сто», запрошуємо у готельно-оздоровчий комплекс «Жива вода» - місце незабутньої релаксації для всієї сім’ї.  Наш заклад знаходиться у смт. Міжгір’я, що всього у десяти кілометрах від славнозвісного озера Синевир. Тут, в атмосфері  тиші та спокою, ви зможете віднайти душевну рівновагу та суттєво покращити фізичне самопочуття.

На сьогодні готельно-оздоровчий комплекс в Карпатах пропонує 39 комфортабельних номерів, які можна розділити на 6 типів:

На території відпочинкового комплексу розташований затишний ресторан, де кожен охочий може поласувати стравами української та європейської кухні, а також ознайомитися з місцевими кулінарними традиціями – смачним бограчем,  баношем та іншими відомими закарпатськими смаколиками за доступними цінами.

Поповнити запаси втраченої енергії допоможе потужний спа-центр готельно-відпочинкового комплексу «Жива вода». Запрошуємо порелаксувати у соляній кімнаті, джакузі, інфрачервоній  сауні, фінській парній, російській лазні, і звісно ж  в карпатському чані.  У готелі є закритий басейн в Закарпатті з вишками для стрибків у воду. Також цього року було побудовано терасу з лежаками, на якій можна приймати сонячні ванни, споглядаючи неймовірні види Карпат.

Якщо у ваших планах відпочинок в Карпатах з дітьми, ми не дозволимо ані вам, ані вашій малечі нудьгувати. Для найменших відвідувачів на території закладу організовують чимало пізнавальних ігор на спеціальному майданчику. Родзинка програми дозвілля для дітей – так звана «лазанка» - розвага, що базується на подоланні певних перешкод на висоті.

Відпочинковий комплекс «Жива вода» - ваш улюблений готель у Карпатах, куди хочеться повертатися знову  й знову!