Оздоровчий комплекс — «Жива вода» - територія краси і здоров’я!

Відпочинок в Закарпатті – один із найпопулярніших туристичних напрямків в Україні. Нічого дивного, цей регіон здавна славиться розкішною природою та її цілющими властивостями. Відтак, сьогодні на Закарпатті функціонує чимало лікувальних курортів, до того ж тут присутні мінеральні води усіх бальнеологічних груп.

Покращити роботу організму та знову віднайти психологічну рівновагу допоможе оздоровчий комплекс для відпочинку в Карпатах. Готель «Жива вода» -  це територія здоров’я, краси та задоволення!

Наш готельно-оздоровчий комплекс в Карпатах пропонує усім охочим завітати в потужний спа-центр. На сьогодні тут діють такі різновиди спа-послуг:

Соляна кімната. Процедура буде корисною для лікування та профілактики простудних захворювань, грипу, усіх видів бронхіту.  Кімната є якісною імітацією соляної печери, де повітря насичене іонами солотвинської солі. Перебування у соляній кімнаті покращує імунітет, стимулює ріст клітин, дає відсіч бактеріям.

Російська лазня. Традиційна процедура, яка ретельно очищує шкіру, а завдяки активній діяльності сальних і потових залоз виводить із організму несприятливі продукти обміну речовин. Формує витривалість, тренуючи роботу серця та легенів.

Карпатський чан – купання у гарячій джерельній воді. Як правило, воду нагрівають до 40 градусів, в результаті чого корисні елементи води проникають у шкіру. Ця spa-процедура швидко знімає втому, стрес, покращує роботу опорно-рухового апарату, виводить із організму шлаки та токсини. Літом особливо корисний чан на карпатських травах, який омолодить вашу шкіру, заспокоїть нервову систему і надасть Вашому тілу абсолютний релакс.

Як влітку, так і взимку, наш оздоровчий комплекс в Карпатах пропонує скористатися закритим басейном з підігрівом( температура 27-28 градусів). Глибина басейну сягає від 1,20 до 4,50 м. Також є 5 доріжок для плавання та вишки для стрибків на 3 і 5 метрів.

Ми з радістю допоможемо вам обрати найбільш оптимальний варіант спа-відпочинку та підберемо індивідуальну програму для кожного відвідувача. 

Відпочинок в Закарпатті з дітьми – теж не проблема, поруч з готелем є зручний дитячий майданчик з великою кількістю розваг – гойдалками, батутом, самокатами, веломобілями, велосипедами тощо.